Date Range
Date Range
Date Range
4 yas ufakligi ile 1 haftalik somestr tatilinde neler yaptik. Dogdu doguyor derken bizim ufaklik 1 yasinda. 3 yasindaki ve 7,5 aylik la gunler nasil geciyor. Bizde de hummali bir bebek menusu calismalari basladi. Bebek kuvetinin mercedes i OKbaby Onda Evol. Oglumun bebekliginde aldigimiz kuveti oglum biraz hareketlenmeye baslayip su sicratmanin ne kadar keyifli oldugunu anlayana.
Oglum icin yaptigim Simsek Mcqueen patikler. Bunlar da eda hanimin yilbasi hediyesi. Bunlar da yegenim icin hazirladigim yilbasi hediyesi . Artik ayakta durmaya basladigi icin kaymasin diye altlarina. Bu sirin cuzdani eltim icin yaptim . Üye blogların içeriğinden blog yazarları sorumludur.
Baby Gap kiz bebek Tshirt 3-6 ay. Mothercare unisex takim 0-3 ay. Baby Gap kiz bebek Tshirt 3-6 ay. Zara Baby Mini Unisex salopet 1-3 ay. Üye blogların içeriğinden blog yazarları sorumludur.
Yüzü olmayan kadınlardan aldığım mektuplar. Yüzünü görmeden mailleştiğim kadınlar var. Düzensiz, zaman araları gayrimuntazam mailler, gökten değişik insanlar getiriyorlar bana. Okurum iken arkadaş olmuş veya arkadaş olmaya aday insanlar.
Сирані вінт, злетіла нахер Баракуда 500 ES. 2 всі їбать їх фотки, пофіг на фільми. Сижу ржу сам з себе, завтра дістаю термінал який недавно на сервісі спаяли і тримаю надію шо зможу достукатись до того куска заліза. Хороше так деколи вирватись з зачарованого кола рутини. Найкращий відпочинок від роботи це все ж таки інша робота. Чув одним вухом що .
Elektrik sandalyesinde oturan idam mahkumu ne demis? Cok korkuyorum elimi tutar misin? Aşığım Demekle Aşık Olunmuyor. Aşk aşk diye inliyoruz durmadan, Duygularımız akıp gidiyor satırlara, Kelimeler,dizeler,şiirler,ardı sıra Geçek. Allahtan KadÄ nÄ m Dedirtecek 100 Åžey; 1. Arabamizin yolda patlayan lastigini degistirmeyi. Üye blogların içeriğinden blog yazarları sorumludur.
Bizim babamız yani eşim çok komik bir insandır. Bazen o kadar o komiktir ki kesinlikle. Karne Hediyesi Alcak mısın? Evetttt okul hayatımızın ilk karnesini bugün aldık. Tabii daha önceleri de kreşten anaokulumuzdan karnelerimiz. Son zamanlarda yaklaşık olarak 3-4 ay kadar son zamandan bahsediyorum. Hiç canım bişeyler yapmak istemiyor. Ccedil;ocukluğumdan hiç unutmam ne zaman bir aile büyüğüyle konuşsam yada birileriyle yeni tanışsak ne olcaksın. Artık okula gitmeme gerek yok anne.